Zoznam produktov výrobcu / značky: LANQIER

Zobrazených je 1 - 18 z 72 položiek
 • 38

  Metalická je dnes v móde. A presne také sú aj tieto krásne kožené kotníčky značky LANQIER, ktoré budú žiariť na Vašej nohe počas celej jesene. Podrážka je gumená a hladká s miernym podpätkom. Obúvanie je pomocou zipsu na vnútornej strane. Výška podpätku je 4,5 cm. Topánky sú mierne oteplené.

  57,00 €
  Skladom
 • 39 40

  Dámske čierno-sivé topánky značky LANQIER na šnúrovanie. Výška opätku 8,5 cm. Topánky sú zdobené zaujímavým strieborným vzorom. 

  58,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • 37 38

  Dámske modré kožené mokasíny. V prednej časti topánky sa nachádza krásne zdobenie. Vnútro topánky tvorí anatomická kožená stielka, ktorá Vám poskytne komfort na celý deň! Jemné podvýšenie 4 cm poteší aj vašu chrbticu!

  35,00 €
   Produkt je k dispozícii s inými parametrami
  • 37 39 40

   Dámske biele kožené mokasíny značky LANQIER. V prednej časti topánky a na platforme sa nachádza krásne zdobenie. Vnútro topánky tvorí anatomická kožená stielka, ktorá Vám poskytne komfort na celý deň! Jemné podvýšenie 6cm poteší aj vašu chrbticu!

   35,00 €
    Produkt je k dispozícii s inými parametrami
   • 38 39

    Trendový štýl topánok Vás dostane. Denimový odtieň a kožená stielka spríjemnia každý deň. Topánky sú na vyvýšenej 2 cm podrážke. Viazanie na šnurovanie

    41,00 €
     Produkt je k dispozícii s inými parametrami
    • 40

     Dámske modré kožené topánky. V zadnej časti topánky sa nachádza krásne zdobenie. Vnútro topánky tvorí anatomická kožená stielka, ktorá Vám poskytne komfort na celý deň! Jemné podvýšenie 6 cm poteší aj vašu chrbticu!

     35,00 €
      Produkt je k dispozícii s inými parametrami
     • 36

      Jednoduché no predsa iné! Také sú tieto lodičky od značky LANQIER. Lodičky sú zdobené mašľou. Pohodlie zabezpečuje hrubší stabilný podpätok vo výške 9 cm.

      20,00 €
      Skladom
     • Výpredaj
      40

      Dámske kožené sandálky gladiátorkového typu s podpätkom vo výške 10,5 centimetra. Zapínanie je v zadnej časti na päte na zips. Vhodné na bežný deň.

      28,00 € 38,00 €
      Skladom
     • 37 38 39 40

      Neodolateľne sexi každý deň! Tak môžete vyzerať vďaka týmto koženým remienkovým sandálom na vysokom 9,5 centimetrovom podpätku, ktoré sú horúcim módnym výstrelkom tejto sezóny. Atypický podpätok predĺži Vaše nohy a nezamenteľný štýl oživí každý Váš outfit! Sandálky sa zapínajú praktickým zipsom na päte, vďaka čomu bude nazúvanie a vyzúvanie hračkou!

      38,00 €
      Produkt je k dispozícii s inými parametrami
     • 36 37 38 40

      Neodolateľne sexi každý deň! Tak môžete vyzerať vďaka týmto koženým remienkovým sandálom na vysokom 9,5 centimetrovom podpätku, ktoré sú horúcim módnym výstrelkom tejto sezóny. Atypický podpätok predĺži Vaše nohy a nezamenteľný štýl oživí každý Váš outfit! Sandálky sa zapínajú praktickým zipsom na päte, vďaka čomu bude nazúvanie a vyzúvanie hračkou!

      38,00 €
      Skladom
     • 37 38 40

      Dámske čierne kožené remienkové sandálky s hladkej kože ktoré si môžete obuť ku krátkym šatám a buďte zvodnou šelmou alebo k ripped boyfriend džínom, pre rebelsky trendy look. Sandále sa zapínajú na členku pomocou remienku s prackou. Opätok je hrubý s výškou 7, centimetra.

      38,00 €
      Skladom
     • 37 39 40

      Neodolateľne sexi každý deň! Tak môžete vyzerať vďaka týmto sandálom na vysokom podpätku, v očarujúcom koženom prevedení. Hrubý podpätok predĺži Vaše nohy a zároveň poskytne stabilitu a istotu pri chôdzi. Remienkové sandálky so zapínaním okolo členku zabezpečia rýchle obúvanie. Opätok je vo výške 12 centimetrov.

      38,00 €
      Skladom
     • 38

      Dámske biele kožené mokasíny. V prednej časti topánky sa nachádza zlatá aplikácia s jemným kryštálikom. Vnútro topánky tvorí anatomická kožená stielka ktorá Vám poskytne komfort na celý deň! Jemné podvýšenie poteší aj vašu chrbticu!

      28,00 €
      Skladom
     • Výpredaj
      44

      Kvalitné pánske kožené čižmy značky LANQIER. Pevná gumená podrážka a mierne vyvýšená päta zlepšujú pohodlie počas chôdze. Čižmy zdobia dve jednoduché pracky. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane. Čižmy sú primerané oteplené.

      45,00 € 58,00 €
      Produkt je k dispozícii s inými parametrami
     • 40 41 42 43 44

      Kvalitne pánske kožené čižmy značky LANQIER. Pevná gumená vrúbkovaná podrážka a mierny podpätok zabezpečujú stabilitu počas chôdze. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane. Z vonkajšej strany je guma, ktorá sa prispôsobí každému tvaru chodidla. Čižmy sú primerane oteplené. 

      58,00 €
      Skladom
     • Výpredaj
      36 37 40

      Kvalita, pohodlie a elegancia. Presne take sú tieto čižmy značky LANQIER. Podrážka je gumená. Čižmy zdobí jednoduchá pracka a jemná kožušinka. Obúvanie je na zips. Výška podpätka je 8,5 cm. Čižmy sú mierne oteplené.

      44,00 € 64,00 €
      Skladom
     • Výpredaj
      40

      Pohodlné dámske tmavohnedé čižmy značky LANQIER, zapínanie na zips, opätok 9cm, jemne oteplené.

      49,00 € 69,00 €
      Skladom
     • Výpredaj
      40

      Pohodlné dámske tmavohnedé čižmy značky LANQIER, jemne oteplené, zapínanie na zips, zdobené prackou.

      49,00 € 69,00 €
      Skladom
     Zobrazených je 1 - 18 z 72 položiek