Snehule 

 • 40 41

  Pohodlné mládežnícke nepremokavé snehule značky HASBY. Podrážka je pevná, gumená a vrúbkovaná čo zabezpečuje stabilitu počas chôdze. Snehule sú mierne oteplené a veľmi ľahké. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane.

  35,00 €
   Produkt je k dispozícii s inými parametrami
  • 28 29 33

   Chlapčenské snehule od značky HASBY sú tie pravé! Snehule zabezpečia, že noha Vášho dieťaťa zostane v suchu a v teple počas celej zimy. Podrážka je pevná, vrúbkovaná a gumená čo zabezpečuje stabilitu počas chôdze a zároveň bráni pošmyknutiu. Obúvanie je rýchle pomocou zipsu na vnútornej strane. Snehule sú mierne oteplené. 

   25,00 €
    Skladom
   • Výpredaj
    32

    Pripravte Vaše ratolesti na zimu so snehulami Vemont. Snehule sú vyššie, oteplené a navrchu ich zdobí kožušina. Zapínajú sa zboku na zips, a zpredu ich zdobia čiernočervené šnúrky. 

    35,00 € 45,00 €
     Skladom
    • 28 29

     Chcete pre svoje deti to najlepšie? A my pre Vás máme tieto čižmy od značky WOJTYLKO. Pevná gumená vrúbkovaná podrážka zabezpečí stabilitu počas chôdze a chráni pred pošmyknutím. Vďaka hrubšej porážke bude noha Vášho dieťaťa stále v teple. Obúvanie je rýchle vďaka dvom suchým zipsom na prednej strane.  Čižmy sú oteplené, nepremokavé a kombinované modrou...

     29,00 €
      Skladom
     • 28 29 30 32 33

      Chcete pre svoje deti to najlepšie? A my pre Vás máme tieto čižmy od značky WOJTYLKO. Pevná gumená vrúbkovaná podrážka zabezpečí stabilitu počas chôdze a chráni pred pošmyknutím. Vďaka hrubšej porážke bude noha Vášho dieťaťa stále v teple. Obúvanie je rýchle vďaka dvom suchým zipsom na prednej strane.  Čižmy sú oteplené, nepremokavé a kombinované...

      29,00 €
       Skladom
      • 33

       Pripravte Vaše ratolesti na zimu so snehulami AMERICAN. Snehule sú vyššie a oteplené. Zapínajú sa zboku na zips, a zpredu ich zdobia ružovočierne šnúrky. 

       30,00 €
        Produkt je k dispozícii s inými parametrami
       • 29

        To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské ružové snehule značky AMERICAN, sú oteplené, zapínajú sa na suchý zips a sú ľahkého materiálu. 

        17,00 €
         Skladom
        • 30

         To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské modré snehule značky AMERICAN, sú oteplené, zapínajú sa na suchý zips a sú ľahkého materiálu. 

         17,00 €
          Produkt je k dispozícii s inými parametrami
         • 27 28

          To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské modré snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule majú na boku obrázok princeznej, a sú v kombinácii suchý zips a šnúrka okolo členka. 

          17,00 €
           Produkt je k dispozícii s inými parametrami
          • 29

           To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské modré snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips. 

           17,00 €
            Skladom
           • 29

            To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské modré snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií s oranžovou farbou. 

            17,00 €
             Skladom
            • 24 25 26 27 28

             To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií farieb červená a čierna, zboku majú krásnu potlač lienky, a okolo členka regulovateľnú gumičku, ktorá slúži na lepšiu fixáciu nohy. 

             19,00 €
             Skladom
            • 24 25 26 27

             To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií farieb ružová a fialová, zboku majú krásnu potlač mačičiek a okolo členka regulovateľnú gumičku, ktorá slúži na lepšiu fixáciu nohy. 

             19,00 €
             Skladom
            • To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií farieb modrá a fialová, zboku majú krásnu potlač a okolo členka regulovateľnú gumičku, ktorá slúži na lepšiu fixáciu nohy. 

             19,00 €
             Vypredané
            • 26 28

             To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií farieb modrá a zelená zboku majú krásnu potlač autíčok a okolo členka regulovateľnú gumičku, ktorá slúži na lepšiu fixáciu nohy. 

             19,00 €
             Skladom
            • 24 25

             To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií farieb čierna a červená, zboku majú krásnu potlač autíčka a okolo členka regulovateľnú gumičku, ktorá slúži na lepšiu fixáciu nohy. 

             19,00 €
              Produkt je k dispozícii s inými parametrami
             • 24 28

              To najlepšie pre Vaše deti! Pohodlné detské snehule značky AMERICAN, sú oteplené, ľahkého materiálu. Snehule sú na suchý zips a v kombinácií farieb modrá a zelená zboku majú krásnu potlač a okolo členka regulovateľnú gumičku, ktorá slúži na lepšiu fixáciu nohy. 

              19,00 €
              Skladom
             • 27 28 30 32 34

              Detské snehule modrej farby, gumená podrážka, zdobené šnúrkami.

              15,00 €
               Produkt je k dispozícii s inými parametrami
              Zobrazených je 1 - 18 z 58 položiek