Nové produkty

Zobrazených je 1 - 18 z 29 položiek
 • Novinka
  36 37 38 40

  Dámske strieborné snehule od značky Artiker. Snehule sú vyrobené z lesklej kože. Obúvajú sa pomocou šnúrok, ktoré tvoria aj zaujímavý detail, taktiež s hrubou, mohutnou podrážkou, ktorá vám zabezpečí stabilitu pri chôdzi. Topánky sú extrémne oteplené hrubou kožušinou, takže v týchto snehuliach vás zima rozhodne neprekvapí. 

  79,00 €
   Skladom
  • Novinka
   32 33 34 35 36

   Chlapčenské modré workery od značky American. Nesmrteľná klasika, ktorú skombinujete takmer s čímkoľvek. Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany a šnúrok, ktoré slúžia pre lepšiu fixáciu nohy. Zaujímavý detail tvorí kožušinka okolo členku či vzorované šnúrky. podrážka je pevná zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Topánky sú oteplené. 

   24,00 €
   Skladom
  • Novinka
   32 33 34 35 36

   Chlapčenské sivé workery od značky American. Nesmrteľná klasika, ktorú skombinujete takmer s čímkoľvek. Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany a šnúrok, ktoré slúžia pre lepšiu fixáciu nohy. Zaujímavý detail tvorí kožušinka okolo členku či vzorované šnúrky. podrážka je pevná zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Topánky sú oteplené. 

   24,00 €
   Skladom
  • Novinka
   27 28 29 30 31

   Dievčenské ružové topánky na zimu od značky American. Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany a šnúrok z prednej strany, ktoré slúžia pre lepšiu fixáciu nohy. Topánky sú oteplené. Zaujímavý detail tvorí kožušinka okolo členku. Podrážka je pevná, gumená takže zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Dostupné aj v béžovej farbe. 

   26,00 €
   Skladom
  • Novinka
   27 28 29 30 31

   Dievčenské béžové topánky na zimu od značky American. Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany a šnúrok z prednej strany, ktoré slúžia pre lepšiu fixáciu nohy. Topánky sú oteplené. Zaujímavý detail tvorí kožušinka okolo členku. Podrážka je pevná, gumená takže zabezpečuje stabilitu pri chôdzi.

   26,00 €
    Skladom
   • Novinka
    36 37 38 39 40 41

    Dámske čierne čižmy od značky Wojtylko. Sú vyrobené z hladkej kože. Čižmy sú oteplené hrubou bielou kožušinou, takže vás zima v týchto čižmách neprekvapí! Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany. Jemne vyvýšený opätok vám zaistí stabilitu pri chôdzi. Opätok má príjemných 3,8cm.

    39,00 €
     Skladom
    • Novinka
     38 40 41

     Ak potrebujete vhodné topánky na zimu tak tieto čižmy sú tie pravé! Dámske čierne čižmy od značky Evento. Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany, sú extrémne oteplené hrubou kožušinou, takže zima vám určite nebude. Vzadu sa nachádza guma, čiže sú vhodné aj na širšie lýtka. Podrážka je pevná, zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. 

     42,00 €
      Skladom
     • Novinka
      36 37 38 41

      Dámske čierne kožené čižmy American. Zaujímavý detail tvorí špička či lemovanie okolo členku. Obúvajú sa pomocou zipsu z vnútornej strany a šnúrok, ktoré slúžia pre lepšiu fixáciu nohy. Sú vyrobené z hladkej brúsenej kože. Podrážka je pevná, vrúbkovaná, zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Topánky sú jemne oteplené. 

      38,00 €
       Skladom
      • Novinka
       36 37 38 39 40 41

       Modré UNI workery od značky American. Obúvajú sa pomocou šnúrok, ktoré tvoria aj zaujímavý detail spolu s lemovaním okolo členku. Sú vyrobené z hladkého materiálu. Zdobené jemným vštepovaním niťou. Podrážka je mohutnejšia, pevná zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Topánky sú oteplené. 

       35,00 €
        Skladom
       • Novinka
        41 42 43 44 45 46

        Pánske čierne  trekingové topánky od značky ATLETICO. Pevná, vrúbkovaná a gumená podrážka chráni pred pošmyknutím a zabezpečuje stabilitu počas chôdze. Obúvanie je na šnúrky. Vysoká klenba chráni Váš členok pred vyvŕtnutím. Sú oteplené čiernou kožušinou. 

        41,00 €
        Skladom
       • Novinka
        41 42 43 44 45

        Pánske hnedé zimné topánky/čižmy od značky American sú vyrobené z hladkého materiálu. Obúvajú sa pomocou šnúrok, ktoré tvoria aj zaujímavý detail spolu s koženým lemovaním okolo členka. Čižmy sú oteplené hrubou bielou kožušinou.

        35,00 €
        Skladom
       • Novinka
        36 37 38 40

        Sivé UNI čižmy značky American. Jednoduchý dizajn, ktorý osloví obe pohlavia. Obúvajú sa pomocou šnúrok, podrážka je pevná, mohutnejšia zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Topánky sú oteplené, zdobí ich jemné vštepovanie či zaujímavé šnúrky. 

        35,00 €
         Skladom
        • Novinka
         37 38 39 40 41

         Čierne UNI čižmy značky American. Jednoduchý dizajn, ktorý osloví obe pohlavia. Obúvajú sa pomocou šnúrok, podrážka je pevná, mohutnejšia zabezpečuje stabilitu pri chôdzi. Topánky sú oteplené, zdobí ich jemné vštepovanie či zaujímavé šnúrky. 

         35,00 €
          Skladom
         • Novinka
          37 38 39 40 41

          Originálne sivé členkové topánky od značky American. Hladký zvršok s jemným prešívaním skvele dopĺňa štýlová šnurovačka a hladký lem. Topánky majú hrubú vrúbkovanú podrážku, ozdobné zateplenie okolo členka a sú oteplené. Hit, ktorý musíte mať!

          36,00 €
           Skladom
          • Novinka
           37 38 39 40 41

           Originálne šedé členkové topánky od značky American. Hladký zvršok s jemným prešívaním skvele dopĺňa štýlová šnurovačka a hladký lem. Topánky majú hrubú vrúbkovanú podrážku, ozdobné zateplenie okolo členka a sú oteplené. Hit, ktorý musíte mať!

           33,00 €
            Skladom
           • Novinka
            36 37 38 39 40

            Originálne béžové členkové topánky od značky American. Hladký zvršok s jemným prešívaním skvele dopĺňa štýlová šnurovačka a hladký lem. Topánky majú hrubú vrúbkovanú podrážku, ozdobné zateplenie okolo členka a sú oteplené. Hit, ktorý musíte mať!

            33,00 €
             Skladom
            • Novinka
             27 28 30 31

             Detské čižmy/snehule značky American, sú v kombinácií farieb, čierna neónovo zelená. Čižmy sú oteplené, nepremokavé, zapínajú sa pomocou 3 suchých zipsov, ktoré skvele upevnia nohu, hrubá podrážka je tiež výhodou týchto čižiem. Doplnené o nápisy na vonkajšej strane a biele vštepovanie.

             27,00 €
             Skladom
            • Novinka
             27 28 29 30 31

             Detské čižmy/snehule značky American, sú v kombinácií farieb sivá, čierna, oranžová. Čižmy sú oteplené, nepremokavé, zapínajú sa pomocou 3 suchých zipsov, ktoré skvele upevnia nohu, hrubá podrážka je tiež výhodou týchto čižiem. Doplnené o nápisy na vonkajšej strane a biele vštepovanie.

             27,00 €
             Skladom
            Zobrazených je 1 - 18 z 29 položiek