Čižmy 

Nájdite si obľúbené čižmy,na každodenné nosenie, avšak vždy so štýlom ktorý ukáže Vašu ženskosť!  Detaily

Nájdite si obľúbené čižmy,na každodenné nosenie, avšak vždy so štýlom ktorý ukáže Vašu ženskosť!

 • 36 39

  Pohodlné dámske hnedé čižmy značky JARKO, jemne oteplené, zapínanie na zips, zdobené mašličkou, opätok 10cm, platforma 1,5cm.

  94,00 €
   Skladom
  • 36 40

   Vonku je krutá zima, Vy máte sukňu a nemáte si čo obuť? Žiadny problém! S týmito koženými čižmami Vám zima určite nebude. Vysoký hrubý podpätok zabezpečuje stabilitu a pohodlie počas chôdze. Jednoduchý dizajn sa hodí ku každému outfitu. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane. Čižmy sú primerane oteplené.

   109,00 €
    Produkt je k dispozícii s inými parametrami
   • 39 40

    Kavalita, pohodlie a elegancia! Krásne dámské kožené čižmy značky SALA musí mať doma každá z Nás! Pevná gumená podrážka zabezpečuje stabilitu a chráni pred pošmyknutím, mierne vyvýšená päta zase zlepšuje pohodlie počas chôdze. Čižmy zdobí jednoduchá pracka na vonkajšej strane. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane. Čižmy sú primerane oteplené.

    99,00 €
     Produkt je k dispozícii s inými parametrami
    • 41

     Pohodlné dámske hnedé čižmy značky ZUREK, oteplené hrubou kožušinkou, opätok 8cm, platforma 1,5cm, zapínanie na zips.

     70,00 €
      Produkt je k dispozícii s inými parametrami
     • Výpredaj
      40

      Predĺžite svoje nohy krásnymi koženými topánkami od značky JAMI. Vysoký podpätok zmierňuje platforma, vďaka ktorej je chôdza v týchto topánkach pohodlná.  Kombinácia matnej, lesklej a brúsenej kože vytvára luxusný efekt. Topánky okrem toho zdobí aj zlatá pracka na boku. Obúvanie je jednoduché a rýchle vďaka zipsu. Topánky sú mierne oteplené.

      70,40 € 88,00 € -20%
       Skladom
      • 36 37 38 39 40

       Mate radi kvalitu, pohodlie a eleganciu? Ak áno, tak tieto členkové kožené topánky značky JAMI musíte jednoznačne mať.  Podrážka je gumená a na päte mierne vyvýšená vďaka čomu bude vaša chôdza pohodlnejšia. Topánky kombinuje hladká a brúsená koža, ktorá dodáva luxusný efekt. Špička je zdobená zlatou aplikáciou ako aj bok topánky. Topánky sú mierne oteplené.

       86,00 €
        Skladom
       • 37 38 39 40

        Mate radi kvalitu, pohodlie a eleganciu? Ak áno, tak tieto členkové kožené topánky značky JAMI musíte jednoznačne mať.  Podrážka je gumená a na päte mierne vyvýšená vďaka čomu bude vaša chôdza pohodlnejšia. Topánky kombinuje hladká a brúsená koža, ktorá dodáva luxusný efekt. Špička je zdobená zlatou aplikáciou ako aj bok topánky. Topánky sú mierne oteplené.

        86,00 €
         Skladom
        • 36 38 40

         Trendová aj v chladnom počasí? S týmito atraktivnými členkovými topánkami to určite dokážete. Jednoduchý hladký zvršok je kombinovateľný s každým outfitom. Vysoký hrubý podpätok udržuje stabilitu a pohodlie počas chôdze a navyše je ozdobený. Topánky sú mierne oteplené.

         88,00 €
          Skladom
         • 36 38 40

          Zima sa blíži a je čas obuť si teplejšie topánky. A preto ak žiadne takéto topánky ešte nemáte, my Vám ich radi ponúkneme. Neváhajte a obujte sa do pohodlných topánok, v ktorých sa budete nielen fantasticky cítiť, ale aj vyzerať. Obúvanie je veľmi rýchle vďaka zipsu, ktorý je na vnútornej strane, topánky zdobí výrazne štepovanie a hnedé pásiky. Topánky sú...

          79,00 €
           Skladom
          • 41

           Pohodlné nízke dámske čierne čižmy značky NEWS na šnúrovanie. Oteplené bielou kožušinkou, vhodné do chladného počasia.

           35,00 €
            Skladom
           • 36 38

            Jeseň je tu a Vy ju chcete prežiť štýlovo a IN a zároveň ste milovníčkou vysokých podpätkov? Tak presne to Vám ponúknu tieto krásne kožené čižmy od značky JAMI. Kombinácia svetlohnedej s tmavohnedou, jednoduchá pracka a štýlová podrážka Vám dodajú eleganciu a šmrnc pri každom kroku. Obúvanie je na zips, ktorý je z vnútornej strany. Čižmy sú mierne oteplené.

            89,00 €
             Skladom
            • Výpredaj
             40

             Zima sa blíži. Je čas obuť si teplejšie topánky! A preto ak žiadne takéto topánky ešte nemáte, my Vám ich radi ponúkneme. Neváhajte a obujte sa do pohodlných topánok, v ktorých sa budete nielen fantasticky cítiť, ale aj vyzerať. Obúvanie je veľmi rýchle vďaka zipsu, ktorý je na vnútornej strane, topánky sú na platforme, ktorá zabezpečuje stabilitu počas...

             25,00 € 35,00 €
              Skladom
             • 36 38 39

              Jedinečné čižmy! To sú oni! Pohodlné, kvalitné a kožené čižmy od značky JAMI nebudete chcieť prestať nosiť. Eleganciu dodáva krásna kombinácia brúsenej kože s hladkou a jednoduchá šnurovačka na zadnej časti, ktorá čižmy dokonale oživý. Obúvanie je na zips z vnútornej strany topánky. Podrážka je pevná, gumená, ktorá chráni pred pošmyknutím. 

              110,00 €
               Skladom
              • 41 39

               Pohodlné dámske tmavomodré čižmy značky Jezzi vhodné na bežné nosenie. Podrážka je pevná gumená s hrubým podpätkom, ktorá zabezpečuje pohodlie a stabilitu počas chôdze. Obúvanie je na šnúrky. Čižmy sú primerane oteplené a výrazne štepované. Výška podpätku je 8 cm.

               35,00 €
                Skladom
               • 36 37 39 41

                Kvalita, pohodlie a elegancia v jednom! Presne aké sú tieto kráse kožené čižmy od značky JAMI. Zaujímavý efekt topánkam dodáva netradičná podrážka, ktorá jednak chráni pred pošmyknutím a jednak zabezpečuje stabilitu počas chôdze. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane. Čižmy sú oteplené. 

                89,00 €
                 Skladom
                • 36 37 39 40

                 Pohodlné dámske čierne čižmy značky JANTA, oteplené, na šnúrovanie.

                 54,00 €
                 Skladom
                • Výpredaj
                 38 39

                 Dámske čižmy značky JESSI GIRL musí mať doma každá z Nás! Pevná gumená podrážka zabezpečuje stabilitu a chráni pred pošmyknutím, Hrubší vysoký podpätok zase zlepšuje pohodlie počas chôdze. Čižmy zdobia zaujímavé pracky na vonkajšej strane. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu na vnútornej strane. Čižmy sú primerane oteplené.

                 38,00 €
                  Skladom
                 • Výpredaj
                  36 37 38 40

                  Pohodlné dámske čižmy svetlohnedé značky Evento, mierne oteplené, zapínanie na zips, opätok 12 cm.

                  42,00 €
                   Skladom
                  Zobrazených je 1 - 18 z 221 položiek