Bez podpätku 

 • 40 41

  Dámske sivé kožené kotníčkové topánky. prednú časť zdobí okrasné vybíjanie. Zapínanie topánok je na šnúrky a z bočnej strany na zips takže sa dokonale prispôsobia Vašim potrebám.

  68,00 €
  Skladom
 • 36 38

  Jednoduchosť, pohodlie a elegancia! To sú tie pravé slová, ktoré vystihuje tieto kožené topánky od značky EXQUISITE. Mierne vyvýšená podrážka Vám zaručí pohodlnú chôdzu. Topánky majú z oboch strán gumu, ktorá sa prispôsobí každému typu chodidla. Topánky sú mierne oteplené.

  54,00 €
  Skladom
 • 36 37

  Jednoduché a predsa iné! Presne také sú tieto kožené topánky značky EXQUISITE. Brúsená koža a špička pokrytá striebornými kamienkami z Vás urobia neobyčajnú dámu. Po oboch stranách je guma, ktorá Vám zaručí pohodlnú chôdzu. Podrážka je gumená, na päte mierne vyvýšená. Topánky nie sú oteplené.

  54,00 €
  Skladom
 • Výpredaj
  41

  Jednoduché a predsa iné! Presne také sú tieto kožené topánky od značky EXQUISITE. Mierne pozlatená koža a špička pokrytá zlatými kamienkami z Vás urobia neobyčajnú dámu. Po oboch stranách je guma, ktorá Vám zaručí pohodlnú chôdzu. Podrážka je gumená, na päte mierne vyvýšená. Topánky nie sú oteplené.

  39,00 € 49,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • Výpredaj
  36 37 38 39 40

  Mate radi kvalitu, pohodlie a eleganciu? Ak áno, tak tieto členkové kožené topánky značky JAMI musíte jednoznačne mať.  Podrážka je gumená a na päte mierne vyvýšená vďaka čomu bude vaša chôdza pohodlnejšia. Topánky kombinuje hladká a brúsená koža, ktorá dodáva luxusný efekt. Špička je zdobená zlatou aplikáciou ako aj bok topánky. Topánky sú mierne oteplené.

  76,00 € 86,00 €
  Skladom
 • Výpredaj
  37 38 39 40

  Mate radi kvalitu, pohodlie a eleganciu? Ak áno, tak tieto členkové kožené topánky značky JAMI musíte jednoznačne mať.  Podrážka je gumená a na päte mierne vyvýšená vďaka čomu bude vaša chôdza pohodlnejšia. Topánky kombinuje hladká a brúsená koža, ktorá dodáva luxusný efekt. Špička je zdobená zlatou aplikáciou ako aj bok topánky. Topánky sú mierne oteplené.

  76,00 € 86,00 €
  Skladom
 • 36 38 40

  Zima sa blíži a je čas obuť si teplejšie topánky. A preto ak žiadne takéto topánky ešte nemáte, my Vám ich radi ponúkneme. Neváhajte a obujte sa do pohodlných topánok, v ktorých sa budete nielen fantasticky cítiť, ale aj vyzerať. Obúvanie je veľmi rýchle vďaka zipsu, ktorý je na vnútornej strane, topánky zdobí výrazne štepovanie a hnedé pásiky. Topánky sú...

  79,00 €
  Skladom
 • Výpredaj
  41

  V jednoduchosti je krása! To platí aj o týchto kožených topánkach od značky Regina. Gumená podrážka a mierny podpätok zlepšujú pohodlie pri chôdzi počas celého dňa. Obúvanie je rýchle pomocou nasúvania, ktoré uľahčujú gumy po bokoch topánky. Povrch tvorí jemne brúsená koža.

  52,00 € 62,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • 40

  Chystáte sa na turistiku a chcete pre svoje chodidla tu najpohodlnejšiu a najbezpečnejšiu obuv? Ste na správnom mieste. Tieto členkové topánky značky ALTLETICO Vás o tom určite presvedčia. Topánky majú silnú, gumenú, vrúbkovanú podrážku, ktorá Vám pomôže prekonať tie najťažšie prekážky. Topánky majú silne úchytky na šnúrky, ktoré dokonale fixujú Vašu...

  44,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • 36 37 38 39 40

  Dámske členkové kožené zlaté tenisky značky REGINA. Tenisky sú na rovnej bielej gumenej podrážke ktorá je v celku prešívaná. Zaväzovanie je na šnúrky ktoré sa navliekajú na atypickú zlatú reťaz, z bočnej strany je zips. Kombinácia zlatej a béžovej farby. 

  76,00 €
  Skladom
 • 39 40 41 38

  Jednoduché a pohodlné dámske kožené kotníčkové topánky značky REGINA. Pevná gumená podrážka a mierny podpätok dodávajú eleganciu a zlepšujú pohodlie počas chôdze. Čižmy zdobí jednoduchý remenček s prackou a guma. Obúvanie je rýchle vďaka zipsu. Čižmy sú mierne oteplené.

  68,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • Výpredaj
  39 40 41

  Jednoduché a predsa iné! Presne také sú tieto kožené topánky značky REGINA. Brúsená a lesklá koža z Vás urobia neobyčajnú dámu. Topánky z prednej strany zdobia krátke pásiky, ktoré sú imitáciou šnúrok. Podrážka je gumená, na päte mierne vyvýšená, čo zaručuje pohodlnú chôdzu. Topánky sú mierne oteplené.

  59,00 € 69,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • Výpredaj
  41

  Výrazné dámske metalické topánky značky WISHOT so zapínaním na zips. Topánky sú jemne oteplené.

  29,00 € 35,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • Výpredaj
  39 41

  Štýlová ozdoba na boku je dominantná a dodáva tomuto kúsku poriadnu dávku šmrncu. Hrubá podrážka spolu s nízkym podpätkom môžu bez problémov čeliť nepriaznivému počasiu. Pre rýchlejšie a pohodlnejšie obúvanie majú čižmy z vnútornej strany zips

  30,00 € 35,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • 36 38

  Dámske čižmičky značky eVento sú vhodné do prechodného počasia ale vďaka svojmu zatepleniu aj do zimy. Čižmy sú výraznej olivovej farby vďaka ktorej budete neprehliadnuteľná. Vpredu majú hrejivé zateplenie, zboku zips. 

  35,00 €
  Skladom
 • Výpredaj
  36 37 41

  Originálne členkové topánky! Hladký zvršok s jemným prešívaním skvele dopĺňa štýlová šnurovačka a hladký lem. Topánky majú hrubú vrúbkovanú podrážku. Hit jesene musíte mať!

  29,00 € 35,00 €
  Skladom
 • Výpredaj
  41

  Originálne členkové topánky! Hladký zvršok s jemným prešívaním skvele dopĺňa štýlová šnurovačka a hladký lem. Topánky majú hrubú vrúbkovanú podrážku a sú oteplené. Hit jesene musíte mať!

  28,00 € 35,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
 • Výpredaj
  40 41

  Originálne členkové topánky! Hladký zvršok s jemným prešívaním skvele dopĺňa štýlová šnurovačka a hladký lem. Topánky majú hrubú vrúbkovanú podrážku A sú oteplené. Hit jesene musíte mať!

  25,00 € 35,00 €
  Produkt je k dispozícii s inými parametrami
Zobrazených je 1 - 18 z 84 položiek